Centrum Medyczne Remedium

O Remedium

Centrum Medyczne Remedium to firma rodzinna działająca nieprzerwanie od 1991 roku. Koncentrujemy się na świadczeniu kompleksowych usług medycznych, zarówno bezpłatnych (na podstawie umów z NFZ), jak i komercyjnych, stale dbając o rozszerzenie ich zakresu. Dynamiczny rozwój placówki i wysoką jakość usług zawdzięczamy najwyższej klasy personelowi medycznemu posiadającemu wieloletnią praktykę oraz bogaty dorobek naukowy. Najnowszej generacji infrastruktura informatyczna pozwala nam na sprawny przepływ informacji wewnątrz placówki, a także lepszy kontakt z pacjentem poprzez Internet oraz SMS.

Naszą misją jest nieustanna dbałość o podnoszenie jakości świadczonych usług oraz troska o komfort i satysfakcję pacjentów poprzez zapewnienie im kompleksowej opieki na najwyższym poziomie.

W 2011 roku Centrum Medyczne Remedium wprowadziło System Zarządzania Jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001:2008, co potwierdza stałe podnoszenie standardu naszych usług oraz troskę o Państwa satysfakcję.

W trosce o środowisku w 2014 roku rozbudowaliśmy nasz system zarządzania o zarządzanie środowiskiem i uzyskaliśmy dla niego certyfikację potwierdzającą zgodność z normą ISO 14001:2004.

Zrealizowaliśmy projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013 pt.: „Wzrost konkurencyjności spółki REMEDIUM poprzez rozszerzenie oferty o nowe usługi oraz usprawnienie funkcjonowania przychodni”.

CO NAS WYRÓŻNIA?

 • Najlepsi specjaliści

 • Dostęp do lekarzy licznych specjalności w jednym miejscu

 • Krótkie terminy wizyt

 • Profesjonalną obsługę pacjentów, uwzględniającą ich indywidualne potrzeby

 • Konkurencyjne ceny oraz dogodne formy rozliczeń

 • Bogate zaplecze nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, m. in.:

  • pracownia USG najnowszej generacji

  • aparat do krioterapii

  • kardiotokograf (KTG)

  • kolposkop

  • najwyższej klasy sprzęt okulistyczny

  • kabina ciszy wyposażoną w profesjonalny audiometr

  • pracownia badań psychologicznych dla kierowców

medium zespol lekarzy

NON PROFIT

Od 2010 roku z ogromną satysfakcją wspieramy Fundację Gajusz, uczestnicząc w budowie stacjonarnego hospicjum dla dzieci (jednego z pierwszych w Polsce), którego głównym celem jest wszechstronna pomoc przewlekle i nieuleczalnie chorym dzieciom oraz ich rodzinom. Ponadto otaczamy opieką medyczną niektórych podopiecznych Fundacji w myśl idei, że nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem. Nieprzerwanie od połowy lat 90. sponsorujemy także Szkołę Podstawową nr 64 w Łodzi. Od 2013 roku jesteśmy również sponsorem sekcji zapaśniczej KS BUDOWLANI Łódź.

PROJEKT W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO NA LATA 2007-2013

Mamy przyjemność poinformować, że w Centrum Medycznym Remedium zrealizowano projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013 pt:

„Wzrost konkurencyjności spółki REMEDIUM poprzez rozszerzenie oferty o nowe usługi oraz usprawnienia funkcjonowania przychodni”.

Projekt ten jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.

fundusze europejskie

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO